تعویض باتری مک بوک

تعویض باتری مک بوک
تعویض باتری مک بوک

تمام باتری های قابل شارژ عمر محدودی دارند و در نهایت نیاز به تعویض دارند. طول عمر باتری لپ تاپ شما بسته به نحوه استفاده از دستگاه و همچنین تنظیماتی که برای آن انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. اگر نیاز دارید باتری خود را بیشتر و بیشتر شارژ کنید، ممکن است بعد حدود دو سال زمان تعویض باتری مک بوک شما رسیده باشد.

برای محصولاتی که دارای باتری‌های لیتیوم یون پلیمری داخلی هستند، باتری‌ها باید توسط یک تکنسین باتجربه و ارائه‌دهنده خدمات مجاز تعویض شود. باتری شما طوری طراحی شده است که تا 80 درصد ظرفیت اولیه خود را در 1000 چرخه شارژ کامل حفظ کند. بعد از آن نیاز است که باتری مک‌بوک شما در مجهزترین مرکز تعمیر مک بوک تعویض شود.

چگونه باتری مک بوک خود را تعویض کنم؟

به دلیل اینکه باتری‌های لپ‌تاپ اپل داخلی هستند نیاز است که توسط مرکز مجهز و به وسایل تعمیراتی بروز و توسط تکنسین باتجربه و دانش روز دنیا انجام شود. اینکه خود شما یا یک فرد کم تجربه این کار را انجام دهد ممکن است که ضررهای زیادی به دستگاه شما وارد شود که در بعضی مواقع غیرقابل جبراننیز می‌تواند باشد.

چگونه بفهمم باتری مک بوک‌ام خراب است؟

برای مشاهده وضعیت باتری خود، منوی تنظیمات اپل > برگزیده سیستم را انتخاب کنید، > روی باتری کلیک کنید و سپس دوباره روی باتری کلیک کنید. در گوشه سمت راست پایین، روی سلامت باتری کلیک کنید.

Apple menu  > System Preferences > click Battery > then click Battery again

در گوشه سمت راست پایین، روی سلامت باتری کلیک کنید. ممکن است یکی از شرایط زیر را مشاهده کنید:

  • عادی: باتری به طور معمول کار می‌کند.
  • سرویس توصیه می شود: باتری به طور معمول کار می‌کند. اما توانایی آن برای نگه داشتن شارژ کمتر از زمانی است که نو بود. ممکن است بخواهید به فکر تعویض باتری MacBook باشید. توجه: ممکن است باتری نیز به طور عادی کار نکند و ممکن است متوجه تغییر در رفتار یا میزان شارژ آن شوید یا خیر.
باتری مک بوک چند سال عمر می کند؟

اپل می گوید باتری لپ تاپ مک بوک 1000 چرخه شارژ و دشارژ دوام می‌آورد. اگر باتری شما به طور عادی است، زیر 1000 چرخه، و لپ تاپ شما خوب کار می‌کند، دیگر نیازی به تعویض آن نیست. اگر به مرز 1000 چرخه نزدیک می‌شوید، ممکن است نیاز به جایگزینی باتری مک بوک داشته باشید.

هزینه تعویض باتری مک بوک چقدر است؟

هزینه تعویض باتری مک بوک بسته به مدل آن متفاوت است. که برای اطلاع از قیمت آن با تعمیرگاه مجاز این دستگاه با شماره 88664973 لطفا تماس بگیرید.


دیگر خدمات سان سرویس در تعمیر مک بوک

تعمیرات نرم افزاری مک بوک
تعمیرات نرم افزاری مک بوک
تعمیر مادربرد مک بوک
تعمیر مادربرد مک بوک
تعویض ال سی دی مک بوک
تعویض ال سی دی مک بوک