تعویض ال سی دی مک بوک

تعویض ال سی دی مک بوک
تعویض ال سی دی مک بوک

ما یک ارزیابی رایگان برای تمام مشکلات و تعویض ال سی دی مک بوک ارائه می دهیم. از آنجایی که درصد بالایی از مشکلات نمایش توسط خود صفحه ایجاد نمی شود، تشخیص صحیح مشکل مهم است. برای مثال، مشکلات عدم نور پس‌زمینه صفحه‌نمایش مک‌بوک یا مشکلات تصویر کم‌رنگ بسیار رایج هستند، اما بیشتر اوقات، خطا روی صفحه نمایش نیست. خطا در مدار نور پس زمینه برد منطقی است. ما متخصص تعمیر برد منطقی هستیم . ما دانش، مهارت ها و تجهیزاتی را داریم که به سرعت تشخیص دهیم که آیا صفحه نمایش یا برد منطقی باعث بروز مشکلات نمایشگر شده و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کنیم.

تعویض صفحه نمایش مک بوک پرو

قیمت تعویض صفحه نمایش مک بوک پرو ما هزینه مونتاژ و نصب صفحه نمایش را پوشش می دهد. تمامی تعویض های صفحه نمایش مک بوک دارای گارانتی بوده و توسط تکنسین های مجرب برتر تعویض می شوند. ما خدمات یک روزه را به تمام مدل های مک بوک پرو در تهران ارائه می دهیم. امروز با ما تماس بگیرید و یک صفحه نمایش برای مک بوک خود رزرو کنید. “سان سرویس” مرکز تعمیرات مک بوک اپل با ضمانت در مجتمع کامپیوتر پایتخت در تهران می باشد.

علت کار نکردن صفحه مک بوک چیست؟

صفحه نمایش مک بوک اپل محصولی با کیفیت و بسیار قابل اعتماد است. در بیشتر مواقع، آنها بدون هیچ دلیلی اشتباه نمی کنند، مگر اینکه تحت تأثیرات فیزیکی قرار گرفته باشند یا در معرض مایعات قرار گرفته باشند. شما به راحتی می توانید متوجه آسیب فیزیکی صفحه نمایش مک بوک مانند صفحه نمایش شکسته شوید. شما می توانید تصویر و همچنین ترک ها را ببینید. در این شرایط، شما قطعا نیاز به تعویض صفحه نمایش مک بوک دارید. 

آیا ال سی دی مک بوک قابل تعمیر است؟

صفحه نمایش های شکسته مک بوک را می توان به راحتی توسط تکنسین واجد شرایط اپل و با کسری از هزینه تعویض آن تعمیر کرد. یک مرکز خدمات تعمیر مک بوک مورد اعتماد مجاز مانند سان سرویس بهترین موقعیت را دارد تا با استفاده از قطعات و لوازم جانبی با کیفیت، تعمیرات با کیفیت را ارائه دهد تا از یکپارچگی دستگاه اپل شما اطمینان حاصل کند.

قیمت تعویض ال سی دی مک بوک چقدر است؟

برای تعیین هزینه دقیق تعویض صفحه نمایش مک، ابتدا باید شماره مدل مک خود را شناسایی کنید. می توانید آن را در قاب پشتی پیدا کنید. عکس زیر مربوط به مک بوک پرو 15 اینچی A1398 است. را بعد از تماس با سان سرویس اعلام نمائید.