خدمات VIP

Anti Reflective Coating

مرکز فوق تخصصی سان سرویس مفتخر است با امکانات روز وعلم و تجربه متخصصان خود نسبت به ترمیم Anti Reflective Coating صفحه نمایش مک بوک پرو های آسیب دیده شما عزیزان را همراهی کند.

EFI Remove Pass

این مرکز با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا و دانش فنی متخصصان خود برای برداشتن پسوورد EFI و icloud اعلام آمادگی کامل را دارد.شایان ذکر است احراز دستگاه الزامی میباشد{به همراه داشتن فاکتور خرید یا جعبه دستگاه هنگام مراجعه به این مرکز الزامی می باشد.)

T2& UEF Reprogram

برای بسیاری از عزیزان پیش آمده که هنگام بروزرسانی سیستم عامل دچار مشکلاتی شده اند که باعث بروز مشکلات سخت افزاری و اسیب دیدن فریمویر UEFI و T2 controler  شده اند در این مرکز با بهره گیری از علم روز دنیا و ابزارها و تجهیزات همواره به روز با افتخار آماده همیاری و یاری شما عزیزان در رفع مشکلات پیش آمده می باشد.

GPS Chip Replace

در این مرکز با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی دنیا و با در اختیار داشتن تجهیزات کم نظیر و به روز اقدام به تعویض انواع چیپست های گرافیک و AMD، NVIDA، INTEL ATI ، PCH و CPU نماید شایان به ذکر است در این مرکز از قطعات صد در صد اصلی و کاملا نو استفاده می شود.

ارتقا سیستم

با توجه به نیاز روز شما عزیزان و به روز شدن سیستم عامل ها بدیهی است که بسباری از سخت افزارها نیاز به ارتقا و به روز رسانی دارد ما میتوانیم با مشاوره و راهنمایی شما عزیزان در صرفه جویی در هزینه و با در نظر گرفتن نیاز شما نسبت به ارتقا سخت افزار شما اقدام نماییم.

این مرکز مفتخر است که SSD های اورجینال و پیشنهاد شده از طرف کمپانی اپل را در اختیار داشته و بدون تغییرات غیر اصولی و زیان بار دستگاه شما عزیزان را به روزرسانی کند