تعمیر سرفیس پرو 5 مایکروسافت

تعمیر سرفیس پرو 5
تعمیر سرفیس پرو 5

تعمیر سرفیس پرو 5 با ضمانت و قطعات اصلی در مرکز “تعمیرات سان سرویس” برای شما انجام خواهد شد. تعمیر تبلت شما توسط تکنسین‌های ما که بیش از یک‌دهه تجربه دارند برای شما صورت می‌پذیرد. علاوه بر تجربه بالای تکنسین‌های سان سرویس تجهیزات بروز دنیا و دقیق تعمیر سرفیس در این مرکز وجود دارد. دلیل شده که ما یکی از بهترین مراکز تعمیراتی تبدیل کرده باشد تا همکاران و مشتریان ما را به عنوان مرجع این کار انتخاب نمایند.

تکنسین‌ها بعد از بررسی دقیق و عیب‌یابی تبلت شما و عیب‌یابی با مهارت بالا در سریع‌ترین زمان و با تجهیزات مخصوص کار تعمیر Surface شما را انجام خواهند داد. تمامی موارد اگر نیاز به قطعه در تعمیر دستگاه شما داشته باشد با استفاده از قطعات اصلی جایگزین در دستگاه surface pro ۵ شما می‌شود. این قطعات و خدمات ما در تعمیرات برای شما دارای گارانتی می‌باشد. شما پس از تعمیرات دستگاه خود می‌توانید با خیال آسوده و کیفیت همانند قبل از تبلت مایکروسافت خود استفاده کنید.

تبلت ویندوزی سرفیس پرو ۵ به دلیل راحتی آن در حمل خیلی مورد توجه مخصوصا اساتید دانشگاه و دانشجویان و … قرار گرفته است. تعداد آن نسبت به دیگر دستگاه مثل لپ‌تاپ‌های دیگر در بازار بیشتر شده است. همین دلیل سبکی و قابل حمل بودن راحت باعث آن شده که این دستگاه بر اثر ضربه‌خوردگی، آب و مایعات خیلی دچار آسیب می‌شود. با مراجعه مشتریان قبلی ما برای تعمیرات این دستگاه باعث شد که شرکت تعمیراتی سان سرویس تجهیزات لازم را برای تعمیرات این دستگاه حساس را خریداری نماید. تکنسین‌ها خود را آموزش تخصصی و حرفه‌ای داده شود. تا بتوانند این تبلت را در کمتر از یک هفته به صورت استاندارد برای شما تعمیر نمایند.

سان سرویس چه خدماتی برای تعمیر سرفیس پرو ۵ به شما ارائه می کند؟

  1. تعویض باتری
  2. تعویض تاچ و ال سی دی
  3. تمامی خدمات تعمیرات سخت‌افزاری
  4. تمامی خدمات تعمیرات نرم‌افزاری
  5. تعویض و ارتقا هارد
  6. تعویض و ارتقا رم
  7. تعمیر سیستم کولینگ سرفیس (فن و هیتسینک)
  8. بازیابی اطلاعات به صورت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری
  9. تعمیر شارژر تبلت سرفیس مایکروسافت

تعویض تاچ و ال‌سی‌دی (صفحه نمایش) surface pro 5

تعویض تاچ و ال‌سی‌دی (صفحه نمایش) سرفیس پرو ۵ با قطعه اصلی برای شما انجام خواهد شد. این کار توسط کارشناسان با تجربه سان سرویس به طور استانداردی برای دستگاه شما انجام خواهد شد. قطعه تعویضی و خدمات ارائه شده به شما دارای ضمانت نیز است. پس با خیالی راحت این کار را به ما بسپارید قیمت تاچ ال‌سی‌دی surface pro ۵ چقدر است برای اطلاع از قیمت لطفا با ما در تماس باشید. به دلیل نوسانات بازار ارزی نمی‌توانیم درج قیمت را در سایت داشته باشیم. ولی به شما این قول را می‌دهیم که بهترین کیفیت و بهترین قیمت را به شما می‌دهیم. پس با ما در تماس باشید.