تعویض باتری سرفیس

تعویض باتری سرفیس
تعویض باتری سرفیس با ضمانت

تعویض باتری سرفیس شما را اگر به مشکل خورده و مثل قبل شارژ نگه نمی‌دارد ما برای‌تان با ضمانت تعویض خواهیم کرد. تعویض باتری تبلت مایکروسافت به دلیل اینکه در داخل آن قرار گرفته است. این دستگاه پلمپ می باشد یک کار کاملا تخصصی می‌باشد. مرکز تعمیرات سان سرویس تمامی خدمات تخصصی تعمیرات سرفیس برای تمامی مدل‌ها را برای شما انجام خواهد داد.

برای تعویض باتری لپ‌تاپ سرویس شما نیاز است که تجهیزات بروز دنیا را آن مرکز در اختیار داشته باشد. در کنار این تجهیزات می‌بایست که تکنسین‌های با سابقه و تجربه بالا این کار را انجام دهند که در هنگام انجام این کار دستگاه شما آسیب نبیند. سان سرویس در مرکز خود هم تجهیزات روز دنیا را دارد. هم اینکه تکنسین‌های آن بیش از ده سال سابقه تعمیرات انواع لپ‌تاپ و سرفیس را دارند. با ضمانت این کار را برای شما انجام می دهند.

مرکز تعمیرات سرفیس سان سرویس واقع در برج A مجتمع کامپیوتر پایتخت واحد 350 به دلیل اینکه به طور مستقیم وارد کننده تمامی قطعات اصلی تمامی مدل‌های سرفیس می‌باشد. در کمترین زمان و با بهترین قیمت برای شما این کار را انجام خواهد داد. اگر دستگاه شما به خوبی قبل دیگر شارژ را نگه نمیدارد. قبل از اینکه آن متورم شود و به تاچ و ال سی دی دستگاه شما آسیب وارد کند بهتر است. که به مرکز ما مراجعه کنید و یا آن را ارسال نمائید تا آن را برای شما تعویض نمائیم.

تعویض باتری سرفیس با ضمانت در سان سرویس

تعویض باتری surface کاری است که دارندگان این دستگاه ها می‌بایست بعد از مدتی که از آن استفاده می‌کنند انجام دهند. دلیل این موضوع هم این است که جنس ساخته شده این باتری از مواد شیمیایی لیتیوم یون است. که بعد حدودا دو سال دیگر این مواد خراب می‌شوند و دیگر کارایی قبل را نخواهند داشت. حال بسته به نوع صحیح شارژ و دشارژ شدن این باتری و نحوه استفاده ممکن است. که عمر این باتری کمتر یا بیشتر باشد.

عواملی که بیشترین تاثیر را بر روی عمر باتری دارند این است که مداوم به شارژر متصل است یا خیر؟ اگر دستگاه شما به طور دائم به شارژر دستگاه متصل باشد خوب باید بگوئیم که دارید به آن آسیب وارد می‌کنید و عمر آن را کم می‌کنید. مورد بعدی نوع شارژر است که اصلی می‌باشد یا نه، اگر از شارژر اصلی استفاده نکنید. ولتاژ و آمپر درستی وارد نمی‌شود و آسیب هایی به دستگاه و باتری شما وارد می‌شود. مورد بعدی و شاید مهمترین آن حرارت دستگاه است هرچه سیستم کولینگ شما بهتر عمل کند. و دستگاه خنک باشد حرارت کمتری به باتری دستگاه شما وارد می شود و عمر آن نیز بالا خواهد رفت.

تعویض باتری سرفیس با ضمانت در سان سرویس برای شما انجام خواهد شد. خیالتان از اصلی بودن آن راحت باشد چون به همین دلیل است که ما ضمانت سه ماهه برای آن در نظر گرفته‌ایم.

تعویض باتری چه مدل از تبلت های مایکروسافت را برای شما انجام می‌دهیم؟

تعویض باتری سرفیس پرو 3
تعویض باتری سرفیس پرو 4
تعویض باتری سرفیس پرو 5

مراحل تعویض باتری سرفیس در مرکز تعمیرات سرفیس مایکروسافت سان سرویس

مراحل تعویض باتری سرفیس
مراحل تعویض باتری سرفیس
  1. بعد از مراجعه و یا ارسال دستگاه خود به “مرکز تعمیرات سان سرویس” به آدرس تهران، میرداماد، مجتمع پایتخت، برج A، واحد 350 و تحویل گرفتن دستگاه شما توسط پذیرش، کارشناسان ما به طور کامل و دقیق آن را بررسی خواهند کرد. بعد از اینکه بررسی کامل انجام شد و تشخیص داده شد که باتری تبلت شما باید تعویض شود طی مراحل زیر این کار انجام خواهد شد.
  2. در این مرحله که حساس‌ترین قسمت نیز در تعویض باتری تبلت های مایکروسافت سرفیس است. باید تاچ و ال سی دی که با چسب مخصوص به بدنه تبلت چسبیده است. را با مهارت بالا باز نمود تا این قطعه دچار آسیب دیدگی و شکستگی نشود. بعد از آن که این قطعه از بدنه دستگاه جدا شد باید به آرامی فلت‌های اتصال آن را از مادربرد جدا نمود. و آن را کنار گزاشت تا شروع به تعویض باتری نمائیم.
  3. بعد از جدا کردن صفحه نمایش باتری دستگاه را می‌توانیم مشاهده نمائیم و شروع به جدا کردن آن نمائیم. ابتدا فلت متصل آن را از مادربرد جدا خواهیم کرد. بعد باتری را که با چسب به بدنه چسبیده است را از دستگاه جدا خواهیم کرد و باتری جدید را جایگزین خواهیم کرد.

بعد از نصب باتری جدید دوباره قطعه تاچ و ال سی دی را با چسب مخصوص و مهارت و تجربه ای که لازم است برای این کار استفاده می‌نمائیم و آن را نصب خواهیم کرد.

بعد از تعویض باتری سرفیس این دستگاه به طور کامل تست خواهد شد. و بعد از این مرحله دستگاه آماده تحویل و یا ارسال برای شما می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است در این مرکز تمامی خدمات تعمیر سرفیس از جمله تعویض باتری سرفیس در مدل‌های مختلف برای شما دارندگان این تبلت‌های دوست داشتنی انجام خواهد شد.

 آیا باتری سرفیس قابل تعمیر است؟

به صورت کلی باتری هایی که از جنس لیتیومی هستند قابل تعمیر نیستند و در صورت خرابی باید به طور کامل تعویض شوند.

علائم و نشانه های خرابی باتری سرفیس چیست؟

ازجمله نشانه های خرابی باتری سرفیس میتوان به موارد زیر اشاره کرد: 1- باد کردن دستگاه 2- خاموش شدن دستگاه هنگام استفاده 3- استفاده از سرفیس فقط زمان اتصال به شارژر 4- عدم نگهداری شارژ به مدت طولانی 5- نمایش پیام خرابی باتری و …