تعویض باتری سرفیس پرو 4

تعویض باتری سرفیس پرو 4 ( Replace Surface pro 4 Battery ) همان چیزی است که برای زنده کردن تبلت مایکروسافت خود به آن نیاز دارید.

خراب شدن باتری بخش اجتناب ناپذیری از طول عمر این قطعه از تبلت مایکروسافت شما است. با این باتری جایگزین سازگار با نسل سوم مایکروسافت سرفیس پرو عمر این دیوایس را افزایش می‌دهید. اگر سرفیس پرو 4 شما روشن نمی‌شود، شارژ نمی‌شود، یا به سادگی تخلیه باتری انجام می‌شود و ضعیفی آن را تجربه می‌کنید، با تعویض و جایگزینی یک قطعه اصلی دوباره همانند قبل لذت استفاده از تبلت خود با طول شارژ دهی بالا را تجربه خواهید کرد. این باتری جایگزین همان چیزی باشد که برای تعمیر آن نیاز دارید.

برای عملکرد بهینه، باتری تازه نصب شده خود را کالیبره کنید. آن را تا صددرصد شارژ کنید و حداقل ۲ ساعت دیگر به شارژ متصل نگهداری نمائید. بعد از آن از دستگاه خود استفاده کنید تا زمانی که شارژ باتری کم و دستگاه خاموش شود. و بعد از آن را دوباره تا صددرصد شارژ کنید.

همچنین مرکز تعمیرات سان سرویس دیگر خدمات تعمیر سرفیس پرو 4 مایکروسافت را به دارندگان این تبلت ارائه می‌دهد.

مشاوره تعمیرات سرفیس
مشاوره تعمیرات سرفیس

مراحل تعویض باتری سرفیس پرو 4 در مرکز تعمیرات سرفیس مایکروسافت سان سرویس

۱- بعد از مراجعه و یا ارسال دستگاه خود به “مرکز تعمیرات سان سرویس” به آدرس تهران، میرداماد، مجتمع پایتخت، برج b، واحد ۵۰۱ و تحویل گرفتن دستگاه شما توسط پذیرش، کارشناسان ما به طور کامل و دقیق آن را بررسی خواهند کرد. بعد از اینکه بررسی کامل انجام شد و تشخیص داده شد که باتری تبلت شما باید تعویض شود طی مراحل زیر این کار انجام خواهد شد.

۲- در این مرحله که حساس‌ترین قسمت نیز در تعویض باتری تبلت های مایکروسافت سرفیس پرو 4 است. باید تاچ و ال سی دی که با چسب مخصوص به بدنه تبلت چسبیده است را با مهارت بالا باز نمود تا این قطعه دچار آسیب دیدگی و شکستگی نشود.

بعد از آن که این قطعه از بدنه دستگاه جدا شد باید به آرامی فلت‌های اتصال آن را از مادربرد جدا نمود و آن را کنار گزاشت تا شروع به تعویض باتری نمائیم.

تعویض باتری سرفیس پرو 4
تعویض باتری سرفیس پرو 4

۳- بعد از جدا کردن صفحه نمایش باتری دستگاه را می‌توانیم مشاهده نمائیم و شروع به جدا کردن آن نمائیم. ابتدا فلت متصل آن را از مادربرد جدا خواهیم کرد. بعد باتری را که با چسب به بدنه چسبیده است را از دستگاه جدا خواهیم کرد و باتری جدید را جایگزین خواهیم کرد.

بعد از نصب باتری جدید دوباره قطعه تاچ و ال سی دی را با چسب مخصوص و مهارت و تجربه ای که لازم است برای این کار استفاده می نمائیم و آن را نصب خواهیم کرد.

بعد از تعویض باتری سرفیس پرو 4 این دستگاه به طور کامل تست خواهد شد و بعد از این مرحله دستگاه آماده تحویل و یا ارسال برای شما می باشد.

همچنین لازم به ذکر است در این مرکز تمامی خدمات تعمیر سرفیس از جمله تعویض باتری سرفیس در مدل های مختلف برای شما دارندگان این تبلت های دوست داشتنی انجام خواهد شد.